Mārtiņš Mago
yl3caaj_1
yl3caaj_2
yl3caaj_3
yl3caaj_4
                                     Kopš bērnības jau esmu interesējies par radio un elektrību. Palīdzeju majās izjaukt ģimenei piederošo radio tehniku un magnetafonus. Kad kļuvu vecāks, un pavisam nedaudz gudrāks sāku darboties ar vienkāršām konstrukcijāmun aparatūras remontiem, ko ar lielākiem vai mazākiem panākumiem daru vēl līdz šodienai. Skolas gados dzīve man sakārtoja smadzenes, elektronika Latvijā bija nomirusi, (VEF, Radiotehnika, Alfa) un aizgāju pa IT novirzienu.
Darbojos visdažādākajās sferās. Pirmā nopietnā saskarme ar radio raidīšanu bija CB diapazonā sakariem starp automašinām pārbraucienos. Te arī sākās brīnumi, vasarā nevar dzirdēt mašinu, kas ir dažus kilometrus no tevis, bet dzirdi Maskavas taksistus un kaut kādus itāļus, poļus un vāciešus. Tā tika iepazīts CB diapzons :).  Pagāja gadi, viens nesekmigs HAM eksāmens un viss tas tika nolikts uz plauktiņiem gulēt.  Līdz mani atkal pierunāja pamēģināt ! Par maniem hobijiem var uzskatīt, informācijas sitēmas, audio tehniku, jā esmu melomāns, un atpūtu pie dabas -  pārgājienus ( nordic walkings), un tehniskos eksperimentus !73 de YL3CAAJ.
Skolas gados aizrāvos ar diskotēku spēlēšanu un skolas radiomezglu darbināšanu. Patika vakaros klausīties uz īsviļņiem arī tālo zemju radio. Paralēli, joprojām drusku arī šo to palodējot nonācu līdz darba dzīvei.